12 Skalowalnych firm do rozpoczęcia w College

Czy jest lepszy czas na rozpoczęcie biznesu niż jako student? Mark Zuckerberg, Bill Gates, Richard Branson i wielu innych odnoszących sukcesy przedsiębiorców prawdopodobnie twierdzą, że nie. Studenci z czasem wolnym i niewielką odpowiedzialnością mogą podejmować ryzyko, którego nie mogą podjąć rodzice, którzy mają kredyty hipoteczne i pracę w pełnym wymiarze godzin. Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest również świetnym doświadczeniem w świecie rzeczywistym i może nawet pokryć czesne.

Te praktyczne pomysły biznesowe wymagają bardzo niewielkiego kapitału początkowego i są na tyle elastyczne, że mieszczą się wokół studiów. Powiedziawszy to, nie są to stanowiska płacone po godzinach przebrane za firmy. Wszystkie są skalowalne, co oznacza, że ​​możesz zwiększyć przychody przy minimalnym zaangażowaniu w koszt i czas. Większość będzie również wspierać innych studentów w zarabianiu pieniędzy i zdobyciu bezcennego doświadczenia zawodowego.

1. Imprezy dotyczące prędkości.

Nie wszyscy samotni studenci są zadowoleni z machnięcia Tindera, jeśli chodzi o randki, więc zaproponuj im alternatywę, która sprawia więcej radości.

Speed ​​dating to jedno z najłatwiejszych wydarzeń zarówno dla organizacji jak i sprzedaży w college’u. Najpierw porozmawiaj z lokalnymi barami, które mają dobrą atmosferę, i zorganizuj imprezę w jednym. Jeśli obiecujesz sprowadzić dużą liczbę klientów, nie powinno być trudno uzyskać miejsce za darmo.

Musisz sprzedać bilety na wydarzenie – i zachować je tanie. Wymień wszystkie szczegóły wydarzeń na Facebooku i wykorzystaj moc reklam na Facebooku, aby promować wydarzenie dla pojedynczych uczniów w Twojej okolicy.

Jeśli pierwszy dobrze się układa, po prostu spłucz i powtórz.
2. Podręczniki używane.

Kupuj podręczniki do czytania z drugiej ręki pod koniec semestru i sprzedawaj je, gdy kurs się zrestartuje. To klasyczny popyt i podaż. Amazon Marketplace i eBay to dobre miejsca, aby spróbować tego. Po prostu potwierdź z nauczycielami, że listy lektur będą takie same.
3. Lokalna karta zniżkowa dla studentów.

Zorganizuj ekskluzywne zniżki dla lokalnych firm, które chcą przyciągnąć studentów. Po uzyskaniu przyzwoitej liczby rabatów, umieść je na stronie internetowej, wydrukuj karty rabatowe i zacznij sprzedawać karty uczniom.

Po zarobieniu pieniędzy pomyśl o przekształceniu firmy w prostą aplikację. Ty i Twoi reklamodawcy możecie śledzić wykorzystanie i oszczędzać pieniądze, nie produkując fizycznych kart.
4. Blogowanie

Uruchomienie strony internetowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek i istnieje wiele sposobów na zarobienie pieniędzy. Na przykład możesz zarabiać jako partner dla marek internetowych, takich jak Amazon Associates lub wyświetlać banery Google AdSense.

Pamiętaj, że zwiększenie ruchu wymaga czasu, zanim zaczniesz zarabiać przyzwoite pieniądze. Budowanie mediów społecznościowych to skuteczny sposób na przyciągnięcie gałek ocznych od pierwszego dnia.

W hałaśliwym świecie ważne jest również znalezienie swojej niszy. Opierając się na osobistych doświadczeniach i zainteresowaniach, masz największą szansę na pozostanie z nim w kontakcie. Nawet jeśli nie zarabiasz dużo, posiadanie własnej strony internetowej jest doskonałym dodatkiem do twojego CV.

5. Przewodnik po mieście dla studentów

Stwórz lokalny przewodnik lub mapę dla nowych uczniów, dzieląc się najlepszymi nawiedzeniami i poradami na temat życia w okolicy. Zarabiaj na publikacji, sprzedając przestrzeń reklamową lokalnym firmom.
6. Agencja czyszczenia

Miastom studenckim nie brakuje możliwości sprzątania. Koszt wstępu jest bardzo niewielki, ponieważ możesz umieścić bezpłatne ogłoszenia online i poprosić o dostarczenie produktów czyszczących przez klienta.

Wykonaj kilka czynności, aby docenić biznes, a następnie zacznij rekrutować innych, dzięki czemu możesz skoncentrować się na budowaniu bazy klientów. Kieruj do właścicieli i agencji zarządzających wieloma nieruchomościami, aby przyspieszyć działanie imperium czyszczenia.
7. Szablony graficzne

Zapłać studentów projektu, aby stworzyć szablony graficzne i logo, a następnie wymień je, aby sprzedawać na internetowych targowiskach. Za jednorazowy koszt można uzyskać stałe dochody na zawsze, zakładając, że projekty są dobre. Doświadczenie i dochód będą również świetne dla twoich kolegów, ale jeśli masz problem ze znalezieniem kogoś lokalnego, spróbuj Fiverr.com.

Ta sama strategia może również działać w przypadku szablonów audio, wideo i stron internetowych. Zawsze sprawdzaj, które kategorie najlepiej sprzedają się i jaka konkurencja już tam jest.
8. Biuro napraw tech

Uwolnij umiejętności studentów informatyki, promując usługę, która pomaga ludziom z problemami z laptopem lub telefonem. Studenci korzystają z płatnego, praktycznego doświadczenia, a Ty dokonujesz przyjemnego cięcia w środku.
9. Pralnia

Pranie to uniwersalny punkt bólowy ucznia, przedstawiający opłacalną okazję. Zapłać uczniom część swoich zarobków, aby zabrać niepotrzebnych uczniów do taniej pralni i odesłać je do czysta. Prosty system lojalnościowy stempla może doprowadzić do wielu stałych klientów.

10. Usługa dystrybucji ulotek

Podejdź do lokalnych firm oferujących rozprowadzanie ulotek dla nich na podstawie prób. Kiedy już się zarejestrujesz, zrekrutuj innych studentów i zapłać im obciętą opłatę, aby zrobić dla ciebie ulotkę. Upewnij się, że najpierw uzyskasz odpowiednie pozwolenie lub licencje.

Istnieje także możliwość rozszerzenia usługi na dostarczanie wydrukowanych ulotek, a nawet zachęcenie do zarządzania kampaniami reklam na Facebooku, które będą kierowane do lokalnych uczniów online.
11. Siedziba zajmująca się zwierzętami

Zamieszczaj bezpłatne ogłoszenia online oferujące usługi dla zwierząt domowych lub pieszych. Jeśli jesteś na wagę złota, przekształć się w agencję i zatrudnij innych odpowiedzialnych studentów, którzy mają wolny czas.
12. Kursy online

Zacznij zarabiać na edukacji. Internetowy sektor edukacyjny wart jest 200 miliardów dolarów. Witryny takie jak Udemy i Teachable umożliwiają tworzenie kursów, które docierają do globalnej publiczności. Otrzymasz prowizję od każdego studenta, który się zarejestruje, a przy niewielkim nakładzie pracy wymaganej, może to być wielki strumień dochodów pasywnych.

Podczas gdy studia to świetny czas na rozpoczęcie działalności, staraj się nie zaniedbywać swoich studiów. Chodzi o zarządzanie balansem i czasem. Co równie ważne, nie zapomnij płacić podatków od pieniędzy, które zarabiasz.

Ale bardziej niż cokolwiek innego, upewnij się, że lubisz podróż. Jako student nie masz prawie nic do stracenia i wszystkiego możesz zyskać, wypróbowując te pomysły biznesowe. Nawet jeśli sprawy nie potoczą się tak, jak się spodziewałeś, założenie firmy niskiego ryzyka jest najlepszym doświadczeniem dla każdego początkującego przedsiębiorcy.

https://www.redsonia.pl/sitemap.xml

https://www.redsonia.pl/