15 łatwych biznesów na start #1

Chcesz założyć firmę, ale nie masz dużo pieniędzy na start lub czasu na inwestowanie w rozwój specjalistycznych umiejętności? Następnie przyjrzyj się tej liście pomysłów na łatwe rozpoczęcie działalności.

Każda z nich to firma, którą możesz zacząć niedrogo; niektóre można uruchomić bez niczego, jeśli już masz sprzęt. Każda z tych sugestii pozwoli Ci szybko rozpocząć działalność – w niektórych przypadkach niemal natychmiast. I wszystkie mogą być obsługiwane jako firmy domowe.

Bądź jednak ostrzeżony; Tego rodzaju firmy nie są odpowiednie dla osób, które szukają “szybkiego wzbogacenia się” lub sposobu na zostanie milionerem. To, co te niedrogie, łatwe firmy oferują osobie przygotowanej do pracy, to dobre życie – i oczywiście zadowolenie z bycia własnym szefem.

Opieka nad zwierzętami domowymi

Coraz więcej osób szuka kogoś, kto będzie dbał o swoje zwierzęta, kiedy nie mogą – ludzie, którym nie podoba się pomysł umieszczenia “cennego” w hodowli. Profesjonalni opiekunowie zwierząt domowych przychodzą do domu, aby opiekować się zwierzakiem, podczas gdy właściciel jest daleko, karmi, chodzi i bawi się ze zwierzęciem (zwierzętami). Jeśli kochasz zwierzęta i masz wiedzę na ich temat, może to być dla ciebie świetny interes. Według National Association of Professional Pet Sitters (NAPPS), opieka domowa w domu jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu w Ameryce Północnej.

Wymagania: Znajomość i pokrewieństwo ze zwierzętami, dobre umiejętności zarządzania czasem. Obecnie akredytacja i specjalne szkolenie nie są wymagane (choć może się to zmienić). Powinieneś być związany i ubezpieczony.

Wariacje na temat: usługi pieszych psów, inne pomysły na biznes zwierząt.

Usługi czyszczenia domów

Czyszczenie domu przez kogoś innego nie jest już tylko dla bogatych i wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć ten biznes to podstawowe wyposażenie do sprzątania. Ponieważ wszyscy są coraz bardziej zajęci, więcej osób niż kiedykolwiek jest gotowych zapłacić, aby uzyskać korzyści płynące z czystszego domu i więcej wolnego czasu na robienie rzeczy, które uważają za ważniejsze. Usługi sprzątania mieszkań są zwykle świadczone raz w miesiącu lub raz w tygodniu. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, która może zbudować klientelę, możesz zrobić bardzo dobrze, jeśli założysz firmę sprzątającą.

Wymagania: Znajomość środków czyszczących i procedur. Zdolność do przyciągania i utrzymywania niezawodnego personelu. Silne planowanie i zdolności organizacyjne.

Wariacje na temat: Specjalistyczne usługi czyszczenia, takie jak czyszczenie na ślepo.

Dostawa

Porozmawiaj o łatwym do uruchomienia biznesie – pojeździe i dobrej historii jazdy, a ty możesz jechać. Wszyscy znamy “wielkie nazwiska” w branży dostawczej, ale to nie znaczy, że nie ma miejsca dla małego faceta (lub gal). Jeśli możesz szybko i sprawnie dostarczać rzeczy w swojej okolicy za rozsądną cenę, może to być dobry pomysł na biznes.

Wymagania: Czysty zapis jazdy i dobre umiejętności prowadzenia pojazdu. Silne zdolności organizacyjne. Odpowiedni pojazd; może być konieczne transportowanie dużych przedmiotów.

Wariacje na temat: Usługi dostawy określonego produktu, takie jak utworzenie ekologicznej skrzynki warzywnej.

Usługi cięcia trawy / usuwania śniegu

Kosimy tutaj naszą trawę (i usuwamy własny śnieg). Ale jesteśmy w mniejszości w naszym sąsiedztwie. Wiele osób wolałoby wydawać pieniądze na to, aby ktoś inny dbał o to, by ich podwórko wyglądało dobrze. Wspaniałą rzeczą jest to, że w wielu miejscach można łączyć pielęgnację trawnika i usuwanie śniegu i mieć opłacalną działalność przez cały rok.

Wymagania: Wyposażenie, takie jak kosiarki elektryczne, obrzynarki itp. Musisz być przygotowany do przycinania i koszenia. Wózki wyposażone w ostrza do odśnieżania. Podstawowa wiedza mechaniczna do uruchamiania i naprawy sprzętu.

Wariacje na temat: dla osób z większą wiedzą i doświadczeniem, usługami ogrodowymi i ogrodami.

Scrapbooking

Przyznaję, że niewiele wiem o scrapbookingu. Ale wiem, że scrapbooking to rosnąca branża (obecnie około 3 miliardy dolarów rocznie), a taka popularność mówi mi, że to pomysł na biznes, który może być bardzo opłacalny. Możesz założyć firmę jako twórca oryginalnych albumów zeszytowych lub zostać konsultantem w firmie zajmującej się notatnikiem, która już istnieje.

Wymagania: talent artystyczny. Znajomość scrapbookingu (które możesz zdobyć dzięki badaniom i doświadczeniu lub biorąc udział w kursach scrapbookingu). Materiały do ​​tworzenia albumów.

Wariacje na temat: Specjalizuję się w szczególnym rodzaju książki pamięci, takich jak książki upamiętniające życie ukochanych zwierząt domowych.

Usługi holowania

Czy kiedykolwiek próbowałeś przymocować arkusz sklejki do jednego z tych nowych kompaktowych SUV-ów? Wtedy wiesz, dlaczego zapotrzebowanie na usługi holownicze rośnie. Poza kwestią wielkości, istnieje cała masa rzeczy, których ludzie nie chcą wciągać własnymi błyszczącymi pojazdami, takimi jak odpady z pola lub kompost do ogrodu. Wszystkie rzeczy, których nie chcą lub nie mogą zaciągnąć, mogą być pieniędzmi w kieszeni.

Wymagania: odpowiedni pojazd lub pojazdy i czysty zapis jazdy. Czasami silny powrót, jeśli samodzielnie ładujesz materiał.

Wariacje na temat: Specjalizujemy się w ciągnięciu określonego produktu, takiego jak dostarczanie ładunków kompostu lub gleby dla ogrodników.

Sprzedawanie w serwisie eBay

Popularność serwisu eBay wciąż rośnie. Bardzo niewiele osób nie kupiło ani nie sprzedało czegoś w serwisie eBay. Ale czy wiesz, że eBay to także solidny pomysł na biznes? Jeśli masz produkt, na który jest popyt i który nadaje się do sprzedaży online i wysłany do kupującego, sprzedaż w serwisie eBay może być najlepszym rozwiązaniem. Może to być bardziej niedroga opcja niż stworzenie własnego sklepu internetowego, a serwis eBay umożliwia rozpoczęcie tego łatwego biznesu, oferując wszelkie informacje, które pomogą Ci z powodzeniem sprzedawać – w tym seminaria eBay.

Wymagania: Godny produkt lub produkty. Komputer. Znajomość sprzedaży i wysyłki online. Więcej informacji na temat sprzedaży w serwisie eBay można znaleźć w 7 poradach dotyczących sprzedaży w serwisie eBay.

Wariacje na temat: Przejście z aukcji serwisu eBay do posiadania własnego sklepu internetowego eBay.