Jak finansować swoją działalność konopi bez polegania na przyjaciołach i rodzinie

Co sprawia, że ​​jest to tak skomplikowane? Przede wszystkim, ponieważ banki i tradycyjne instytucje finansowe zazwyczaj nie oferują pożyczek przedsiębiorstwom zajmującym się konopiami indyjskimi, wielu przedsiębior- ców zajmujących się konopiami indyjskimi musi polegać na człon- kach rodziny i przyjaciołach na kapitał zalążkowy – i jest to prawdopodobnie najlepszy wybór. Jednak nie wszyscy są otoczeni przez zamożnych ludzi chętnych do podejmowania ryzykownych inwestycji. I nawet wśród tych, którzy są, wielu nie chce mieszać ich życia osobistego i zawodowego.

Poniżej znajdziesz kilka innych alternatywnych źródeł finansowania dla branży konopi indyjskich, które mogą okazać się przydatne podczas zwiększania kapitału zalążkowego lub szukania dodatkowych funduszy dla Twojej firmy po rundzie przyjaciół i rodziny.

Biura rodzinne

Poza członkami rodziny i przyjaciółmi, kolejnym stałym źródłem kapitału dla firm zajmujących się konopiami indyjskimi są biura rodzinne. Biuro rodzinne to prywatna firma zarządzająca majątkiem, podobna do funduszu hedgingowego, ale obsługująca jedną lub kilka bardzo zamożnych rodzin i osób o wysokiej wartości netto. Jednak uzyskanie ich uwagi nie jest łatwe; każdy chce swoich ciężko zarobionych pieniędzy, ale niewielu uważa się za godnych tego.

Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, spróbuj uczestniczyć w wydarzeniach związanych z rodziną. Podczas gdy większość z nich jest dostępna tylko dla zaproszonych, Google może prowadzić do niektórych wydarzeń otwartych dla publiczności. Pośrednia firma z powiązaniami w przestrzeni biur rodzinnych ułatwi wprowadzanie, pomoc w przygotowaniu i zachęci do odpowiednich wydarzeń.

Nasi partnerzy:

https://dogin.pl/
http://www.brugo.pl/
http://www.ann-design.pl/