Jak zakwalifikować się do pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Zobacz najlepsze źródła finansowania dla startupów uruchomionych w Stanach Zjednoczonych. Niektóre z najczęstszych sposobów pozyskania kapitału obejmują osobiste oszczędności, przyjaciół i rodzinę, kapitał wysokiego ryzyka i inwestorów aniołów, zgodnie z danymi z Funduszu finansowania, platformy crowdfundingowej.

Chociaż są to wypróbowane i prawdziwe opcje rozwoju młodego biznesu, nie każdy przedsiębiorca może wybrać jedną z tych dróg. Oznacza to, że muszą uzyskać dostęp do finansowania za pośrednictwem bardziej tradycyjnych środków.

Problem polega na tym, że startupy często nie mają historii biznesowej i kredytu na kredyty preferencyjne w bankach. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, nie panikuj. Istnieją specyficzne pożyczki dla małych firm, które mogą pasować do twoich potrzeb i celów.

Oto kilka wartych odnotowania produktów na startowe pożyczki oraz wymagania, które musisz spełnić, aby się zakwalifikować:
1. Finansowanie sprzętu.

Może Ciebie zainteresować: skup samochodów Ząbki

Finansowanie sprzętu to pożyczka, która umożliwia zakup nowego sprzętu dla Twojej firmy, wykorzystując sam sprzęt jako zabezpieczenie.

Finansowanie sprzętu ma wiele zalet, w tym:

Opłaty odsetkowe i inne koszty finansowania mogą być często odliczane od twoich podatków, zgodnie z Sekcją 179 Kodeksu IRS. Możesz również wykorzystać amortyzację sprzętu jako odliczenie podatkowe.
Nie musisz czekać, aby znaleźć dodatkowe pieniądze. Oznacza to, że możesz uzyskać najnowszy sprzęt, od komputerów, przez piece przemysłowe, aż po ciężkie maszyny, i zacząć z nich korzystać, aby rozwinąć swój biznes teraz, przeznaczając dochody wygenerowane przez sprzęt na spłatę pożyczki.
Ponieważ używasz samego sprzętu jako zabezpieczenia, kredytodawcy chętniej udzielają finansowania nowym firmom. W porównaniu z pożyczkami terminowymi potrzeba mniej dokumentacji.

Obecnie kwalifikacja do finansowania sprzętu wymaga zazwyczaj uzyskania wyniku kredytowego powyżej 600, 100 000 USD rocznego przychodu i 11 lub więcej miesięcy w biznesie. Jeśli dopiero zaczynasz, najprawdopodobniej będziesz potrzebować wyższego wyniku kredytowego do zatwierdzenia przez większość kredytodawców – zwykle co najmniej 680.

2. Biznesowe karty kredytowe.

Podobnie jak karta kredytowa, firmowa karta kredytowa zapewnia dostęp do kredytu odnawialnego. To wtedy pożyczkodawca zapewnia ci maksymalny limit kredytowy. Za pomocą karty kredytowej dokonujesz zakupów, co obniża dostępny limit kredytowy. Po dokonaniu płatności limit kredytowy wraca do góry. Zapewnia to stały dostęp do kapitału.

Oprócz stałego dostępu do funduszy istnieje wiele innych zalet korzystania z firmowej karty kredytowej, takich jak:

Zdolność do budowania kredytu biznesowego. Dokonuj płatności na czas i utrzymuj saldo na jak najniższym poziomie. Twój kredyt biznesowy ulegnie poprawie, a Ty możesz z czasem kwalifikować się do bardziej korzystnego finansowania.
Rozdzielenie finansów osobistych i biznesowych. Pozwala to efektywniej zarządzać budżetem firmy, a także uniknąć pomyłki z sezonem podatkowym Uncle Sam.
Sprawniejsza obsługa finansów. Większość firm obsługujących karty kredytowe oferuje klientom potężne narzędzia finansowe do śledzenia wydatków, wykonując wiele ręcznych prac związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Możesz nawet kontrolować, jak pracownicy wydają pieniądze firmowe.
Wartościowe nagrody. Po pierwsze, wiele firmowych kart kredytowych ma lukratywne premie za rejestrację. Co więcej, dalsze wydatki z kartą dają jeszcze więcej korzyści, od gotówki, poprzez bezpłatne bilety lotnicze, po zniżki na towary dla Twojej firmy.
Możliwość oszczędzania pieniędzy. Niektóre karty oferują 0% wprowadzających rocznych stóp procentowych przez 12 miesięcy lub dłużej. Daje to możliwość sfinansowania wczesnych operacji biznesowych, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat finansowych, o ile spłacasz je w całości na koniec okresu.

Polecamy: skup aut Otwock

Wymagania dotyczące wizytowych kart kredytowych różnią się w zależności od produktu i firmy. Najlepsze nagrody, premie za rejestrację i wprowadzające oferty APR, oczywiście, trafiają do osób o wysokim wyniku kredytowym. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją inne solidne karty, jeśli twoja ocena kredytowa jest niższa, w tym te, które oferują zwrot gotówki i promocyjne APR.

Jeśli nadal nie możesz się zakwalifikować, spróbuj skorzystać z zabezpieczonej karty kredytowej, która wymaga odłożenia depozytu gotówkowego dla Twojej linii kredytowej – zazwyczaj około 90 procent lub nawet całego dostępnego kredytu.
3. Kreator linii kredytowych.

Budowanie kredytu biznesowego jest kluczowe dla większości startupów. Prowadzi to do lepszych opcji finansowania w dół.

Wprowadź kreatora linii kredytowych, nietradycyjną formę finansowania, w której współpracujesz z firmą finansującą i ubiegaj się o wiele firmowych kart kredytowych naraz. Zaletą jest to, że można zaoszczędzić czas na aplikacjach i uzyskać zgodę na zestaw biznesowych kart kredytowych, co daje wyższy limit.

Co więcej, narzędzie do tworzenia linii kredytowych to potężne narzędzie, dzięki któremu Twój kredyt biznesowy wygląda świetnie. Ale aby się zakwalifikować, musisz mieć wielki osobisty kredyt. Zazwyczaj potrzebujesz oceny kredytowej wynoszącej 700 lub więcej.

Przygotowanie do startu z kredytów startowych.

Korzystaj mądrze z tych kredytów startowych, a wraz z upływem czasu Twój kredyt biznesowy będzie się poprawiał. To może otworzyć lepsze możliwości finansowania, takie jak pożyczki SBA, które są znane z wysokich kwot i niskich stawek.

Od zabezpieczonych biznesowych kart kredytowych, jeśli masz kiepski kredyt, po finansowanie sprzętu i budujących linie kredytowe, są dla ciebie małe firmowe pożyczki startowe. Zapoznaj się z opcjami, podziel liczby i wybierz produkt, dzięki któremu Twoja firma stanie na właściwej drodze.