Próbujesz czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiono? Najważniejsze wskazówki od pionierów przedsiębiorczości.

Przedsiębiorcy technologiczni, którzy zakładają firmy w rodzących się branżach, stają przed zupełnie nowym zestawem wyzwań. Pomyśl o nich jako o “wirtualnych przeszkodach”, które muszą pokonać, aby odnieść sukces. Nie ma mapy drogowej do naśladowania, bez precedensu do nauki. Pracując w branży, która dopiero zaczyna lub nawet jeszcze nie jest, ci przedsiębiorcy nie tylko muszą wymyślać zupełnie nowe sposoby myślenia i postrzegania świata, ale także przekonać innych do kupienia w swojej wizji.

Poniżej znajdują się wskazówki od dwóch dyrektorów generalnych na temat tego, jak odnieśli sukces w branży, która jeszcze nie istniała.

Zignoruj ​​niewiernych.

“Pamiętam, jak koledzy wskazywali mi palce na mojej twarzy lub przekręcali mnie, żeby mi powiedzieć, że to, co robię, nie może działać, ostatecznie straciłem pracę nad realizacją rzeczywistości wirtualnej, ale uwierzyłem w to, co robiłem, więc miałem dowiedzieć się, jak to się stało, i że etos jest tym, co próbuję teraz zasymulować w Emblematic: Zawsze istnieje sposób, aby wszystko działało. ”
Spraw, aby ludzie dosłownie pochylali się.

Polecamy: skup samochodów Otwock

“Zawsze zdaję sobie sprawę z momentów, w których potrzebujesz komendy, wcześnie rozpoznałem, kiedy musiałem rozważyć przemówienie głębszym tonem, zwykle jestem hałaśliwy i uparty, więc muszę pamiętać, że często widziałem najsilniejszych ludzi dominuje w pokoju, obniżając ich głos i praktycznie szepcząc. ”

Uprość i zlecaj na zewnątrz.

“Postaraj się znaleźć sposób na uproszczenie swojego życia, w tym outsourcing HR, ubezpieczenia i listy płac w jedną usługę. Mam złą radę, aby spróbować zrobić to osobno, by zaoszczędzić pieniądze, ale kiedy przeniosłem się do połączonej usługi, usprawnienie uratowało mnie tak, wiele czasu, że mogłem skoncentrować się na większych problemach związanych z rozwojem firmy. ”

Odkrywaj siebie.

“MobiTV pierwotnie zbudowało pierwszą technologię zaprojektowaną dla urządzeń mobilnych, która otrzymywała strumieniowe treści wideo na żywo, zmieniliśmy rynek, a potem rynek się na nas zmienił Podstawy biznesu związane z urządzeniami mobilnymi stały się mniej istotne na rynku w miarę rozwoju branży. aby zdać sobie sprawę z tego, że technologia opracowana wokół naszej dotychczasowej działalności była niewiarygodnie istotna dla dostarczania wideo IPTV do domu, więc opracowaliśmy sposób wykorzystania naszej technologii, aby pomóc nowej grupie klientów, którzy musieli ewoluować: dostawcom telewizji płatnej. ”
Pamiętaj o lukach.

“Jest bardzo mało prawdopodobne, aby nie było dziur w twoim biznesie, które trzeba rozwiązać. Sprawdź swoje mocne strony i stwórz plan, aby szybko wypełnić te luki, a następnie skup się na wyznaczaniu kierunku, tak abyś celował w sukces, agresywnie, z jasnym zrozumieniem tego, co musisz zrobić, aby twój zespół był najlepszy. ”
Zdobądź wczesną wygraną.

“Na początkowych etapach firmy panuje sceptycyzm przed rynkiem, inwestorami, a może nawet przed pracownikami, im wcześniej zdobędziesz solidną wygraną, tym szybciej zwątpienie ustąpi. Jako lider, twoim zadaniem jest zaszczepić zaufanie Zespół i każdy, kto stoi za Tobą w Twojej firmie Bez względu na to, jak jesteś gotowy, aby wpłynąć na nową branżę, nie można być gotowym na wszystko, będą niespodzianki i niespodzianki, spodziewaj się ich i zamknij tyle pozytywnych zwycięstw, co Ty. może od pierwszego dnia utrzymać zespół i inwestorów skupionych na pozytywnym nastawieniu, podczas gdy wstrząsy nadal pojawiają się na drodze. ”

Zajrzyj również na skup aut Mińsk Mazowiecki