10 świetnych małych biznesów, które można zacząć od zaraz

Co potrzeba, aby pomysł na biznes powstał na tej liście?

Po pierwsze, musi spełniać założenia tego artykułu i wykorzystywać aktualne trendy, na podstawie teorii, że rozpoczęcie działalności gospodarczej w oparciu o popularny trend da startupowi większą szansę na sukces.

Po drugie, musi być wykonalne jako mały biznes. Obecnie na przykład istnieje wiele ekscytujących możliwości biznesowych w dziedzinie biotechnologii i pozyskiwania zasobów, ale nie są to możliwości, z których skorzystałby większość małych firm.

Po trzecie, musi istnieć niewielka liczba barier utrudniających wejście na rynek, co oznacza, że ​​prawie każdy może założyć jedną z tych firm; nie potrzebujesz lat nauki lub milionów dolarów w kapitale startupowym.

Po czwarte, muszą być oczywiście zgodne z prawem i etyczne.

Bez żadnych ado, moje typy dla najlepszych możliwości biznesowych na teraz to:

1) Restauracje bezglutenowe i piekarnie

Obecnie unikanie pszenicy i glutenu to nie tylko coś, co robią celiakowi, ale wydaje się, że coś, co wydaje się prawie wszystkim. Supermarkety i duże sieci przewożą na półkach coraz więcej produktów bezglutenowych, a więcej restauracji niż kiedykolwiek ma w swoich menu kilka produktów bezglutenowych.

Ale jako celiak, pozwólcie, że powiem wam, że jest mnóstwo okazji do restauracji i piekarni, które są rzeczywiście bezpieczne do jedzenia i serwują prawdziwe, smaczne jedzenie – szczególnie trudne do znalezienia świeżych produktów, takich jak zupy, kanapki i chleb.

2) Opieka dzienna i usługi niani

“Instytut Vanier szacuje, że istnieją regulowane przestrzenie opieki nad dziećmi dla zaledwie 22 procent kanadyjskich dzieci poniżej szóstego roku życia”, pisze Tamsin McMahon w milionach dzieci (Macleana).

“Brak przystępnych cenowo opcji doprowadził do rozkwitu rynku dla niań i opiekunów”.

Korzystna okazja nie polega na tym, że sam stajesz się nianią (minimalne wynagrodzenie za pomoc domową wynosi średnio 19 000 USD – 21,000 USD rocznie zgodnie z tym samym artykułem), ale zapewnia opiekunki i opiekunki innym osobom lub działa prawidłowo regulowane przedszkola.

3) Adwokaci pacjentów

Jeśli ty lub ktoś bliski kiedykolwiek miał ciężką chorobę lub operację, wiesz, jak straszne może być poruszanie się po systemie medycznym. Jako rzecznik pacjenta, Twoim zadaniem będzie pomaganie ludziom w jak najlepszej opiece.

4) Usługi w zakresie dekoracji ciała (piercing i tatuaże)

Nie zwracam uwagi, że jestem stary, ale wyraźnie pamiętam, kiedy żadna szanująca się kobieta nie pomyślałaby nawet o tatuażu. Teraz rzadko zdarza się, aby jakakolwiek młoda osoba obu płci nie miała przynajmniej jednego – i prawdopodobnie przynajmniej jednego piercingu.

Dekoracja ciała przeszła do głównego nurtu, co sprawia, że ​​jest to dobra okazja dla biznesu. Skoncentruj się na czystym, spa-podobnym doświadczeniu, a możesz nawet zdobyć trochę wyżu demograficznego, tak jak ja odwiedzając Twój biznes.

5) Usługi transportowe dla niemobilnych

To ciągle pojawia się na listach najlepszych okazji biznesowych, ponieważ istnieje taka potrzeba, która nie wydaje się być spełniona – a zapotrzebowanie to tylko rośnie.

To nie tylko seniorzy (choć wiele osób ma problemy z mobilnością), ale ludzie, których mobilność jest ograniczona z powodu warunków zdrowotnych, takich jak otyłość; Każdy, kto jest na wózku inwalidzkim lub jest zależny od skutera, nie może po prostu wskoczyć do autobusu lub wejść do standardowej taksówki.

W miejscu o wysokim odsetku starszych ludzi, flota pojazdów wyposażonych w dźwig może zrobić fortunę.

6) Opieka domowa

Pierwsze pokolenie wyżu demograficznego zaczęło 65 lat w 2011 r. W 2030 r., Kiedy całe pokolenie wyżu demograficznego skończy 65 lat, seniorzy stanowią jedną czwartą całej populacji USA. Niestety, chociaż oczekuje się, że będą żyć dłużej niż poprzednie pokolenia, oczekuje się, że spędzą więcej lat na chorobie, zgodnie z raportem na temat zdrowia seniorów przez organizację non-profit United Health Foundation (USA Today). Zobacz także: Najlepsze pomysły biznesowe na pracę dla seniorów lub z nimi.

Połącz to z brakiem łóżek dla systemu opieki medycznej, a masz ogromne i rosnące zapotrzebowanie na opiekę domową. Stwórz własną firmę oferującą takie usługi lub kup jedną z dostępnych opcji franszyzy dla osób starszych.

7) Rozwój aplikacji mobilnych

Angry Birds był początkiem czegoś wielkiego. A teraz są aplikacje do wszystkiego, od monitorowania tętna po zarządzanie dziewczyną, dzięki czemu “nigdy nie niszczysz kolejnego związku z niemożnością zapamiętywania ważnych dat i informacji ponownie!”

Osiągnij duży wynik, rozwijając aplikację, która staje się szalenie popularna lub zarabia coraz większą liczbę firm, które same chcą mieć markowe aplikacje.

8) Sklepy z herbatą

Herbata jest świetną okazją biznesową, ponieważ według statystyk Kanady wypijanych jest prawie 10 miliardów filiżanek herbaty, według Kanadyjczyków. Według raportu agencji rządowej na temat trendów spożywczych Rolnictwo i rolno-spożywcze Kanada, napędzane rosnącym zainteresowaniem zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

I nie ograniczaj się do myślenia o małym sklepie z półkami kanistrów wypełnionych luźną zieloną i czarną herbatą. Trendy mają na celu zwiększenie smaku mięty, nieznajomego, w tym klonu, popcornu, a nawet tortu urodzinowego, a nawet pojawienia się koktajli na herbatę.

9) Doradcy finansowi i planiści

Tylko 20 procent Kanadyjczyków ma zaufanie do swoich umiejętności matematycznych i pieniężnych, ponieważ odnoszą się one do pomocy w planowaniu bezpiecznej przyszłości finansowej, wynika z sondażu przeprowadzonego przez Ipsos Reid dla ABC Life Literacy Canada – co oznacza, że ​​w Kanadzie jest ogromna grupa ludzi którzy potrzebują i chcą pomocy w swoich finansach.

Można by przypuszczać, że Amerykanie mają podobny brak zaufania do umiejętności liczenia, jak w Stanach Zjednoczonych, oczekuje się, że zawody związane z doradztwem finansowym będą jednym z najszybciej rosnących zawodów w ciągu następnej dekady, z przewidywaną stopą wzrostu wynoszącą 32% między 2010 r. A 2020, zgodnie z Bureau of Labor Statistics.

Planowanie emerytalne, planowanie finansowe dla właścicieli małych firm – bez względu na specjalność, jest to prawdziwie rozwijający się przemysł.

10) E-commerce

Showrooming, praktyka patrzenia na towar w tradycyjnym sklepie detalicznym, a następnie zakupy online w celu zakupu produktu, zwykle po niższej cenie, stają się nową normą dla kupujących w Ameryce Północnej. Sprzedaż detalicznych e-commerce w Stanach Zjednoczonych osiągnęła 186,2 miliarda USD, co oznacza wzrost o 15 procent – największa roczna stopa wzrostu sprzed recesji (Comscore).

Na całym świecie sprzedaż globalnego e-commerce osiągnęła w 2012 roku 1 bilion USD, co jest wynikiem wzrostu w Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku, wynika z raportu eMarketer. Oczekuje się, że e-commerce wzrośnie. Konfiguracja witryny e-commerce jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. (Zobacz 8 prostych sposobów, aby Twój mały biznes w e-commerce). Wybierz odpowiednie produkty, uzyskaj dostęp do Internetu, a Twoja dochodowa firma może być wyłączona.

Dlaczego są to najlepsze możliwości biznesowe?

Żadna z tych idei nie uczyni cię bogatym z dnia na dzień.

Są to jednak okazje biznesowe, które zapewnią rzeczywiste szanse na zarobienie pieniędzy teraz i poza nimi – firmy, które zrobiły dobrze, we właściwym miejscu i dla odpowiednich ludzi, mogą być rentownymi przedsiębiorstwami przez wiele lat.

Pamiętaj, że nigdy nie masz żadnej gwarancji, kiedy rozpoczynasz działalność gospodarczą. Każda rozważana okazja biznesowa wymaga należytej staranności. Najlepszym punktem wyjścia jest napisanie biznesplanu; przepracowanie jednej z nich pomoże ci ustalić, czy dany pomysł na biznes ma szansę odnieść sukces lub po prostu nie zadziała.