15 łatwych biznesów na start #2

Czyszczenie rynnowe i sidingowe

Jednym z najprostszych sposobów zarabiania pieniędzy jest chęć i możliwość robienia rzeczy, których inni nie chcą robić. Dla wielu właścicieli domów prace takie jak rynna i sprzątanie boczne znajdują się na liście “Nie chcę tego”. Poza tym, że są brudni, zawsze istnieje element niebezpieczeństwa, gdy ludzie pracują z drabinami.

Ale wielką zaletą tego niedrogiego pomysłu na biznes jest to, że są to czynności, które trzeba wykonywać wielokrotnie, więc gdy już zbudujesz klientelę, stworzyłeś regularny strumień dochodów – i nie ma w tym nic nieprzyjemnego!

Wymagania: Drabiny, węże, wiadra itp. Głowa do wysokości i odpowiedni sprzęt bezpieczeństwa.

Wariacje na temat: Dodaj więcej usług czyszczenia na zewnątrz do swojej oferty, takich jak czyszczenie okien.

Planowanie wydarzenia

Czy jesteś osobą niezwykle zorganizowaną, która może z powodzeniem pracować w terminach?

Czy dobrze radzisz sobie z kryzysami i masz silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne?

Wtedy być może planista wydarzeń jest dla ciebie świetnym pomysłem na mały biznes.

Oczywiście, planiści wydarzeń planują wydarzenia. Ale możesz nie być świadomy zakresu możliwości. Korporacje, hotele, organizacje non-profit, gminy i organizacje rządowe potrzebują wszystkich planujących wydarzenia, aby zebrać wszystko, od konferencji po dni tylko dla pieszych.

Lub możesz specjalizować się w konkretnym wydarzeniu, na przykład zostać festiwalowym lub ślubnym.

I nie potrzebujesz dyplomu, aby zostać organizatorem wydarzeń.

Dowiedz się więcej o tym, jak znaleźć pierwszą pracę związaną z wydarzeniem.

Dowiedz się więcej o byciu niezależnym kontrahentem. Następnie przeczytaj artykuł “Jak prowadzić udaną, samozatrudnioną firmę kontraktową”.

Wymagania: Silne umiejętności organizacyjne, planistyczne i komunikacyjne. Oko do szczegółów i umiejętność dotrzymywania terminów.

Wariacje na temat: Patrz wyżej; dostępne są różne możliwości planowania wydarzeń.

Usługi ogrodnicze / związane z kształtowaniem krajobrazu

Ogrodnictwo jest jednym z najbardziej popularnych hobby w USA i Kanadzie od dwudziestu lat, a dziś jego popularność rośnie, być może dzięki rosnącemu zainteresowaniu ludzi jakością żywności, którą karmią siebie i swoje rodziny. (Dodatkowo, jako zapalony ogrodnik, mogę ręczyć za fakt, że nie ma nic smaczniejszego niż coś świeżego wyciągniętego lub wykopanego z ogrodu!)

Ale ogrodnictwo nie jest hobby w fotelu; potrzeba czasu i pracy, aby ogród rozkwitł – dwie rzeczy, których wielu potencjalnych ogrodników nie jest w stanie zapewnić. Ludzie pracujący z rodzinami często mają mało czasu, a wielu starzejących się ogrodników cierpi z powodu takich fizycznych dolegliwości, które uniemożliwiają im wykonywanie wszelkich prac zewnętrznych, które chcieliby wykonywać.

Są to dwa problemy, które możesz rozwiązać, zapewniając usługi ogrodnicze i / lub terenowe. Od podstawowego odchwaszczania i rozprzestrzeniania się mulczowania po hardscaping, istnieją tu wszelkiego rodzaju możliwości biznesowe dla wykwalifikowanych, chętnych rąk.

Wymagania: Sprawność fizyczna. Znajomość roślin, technik ogrodniczych i ewentualnie zasad projektowania i projektowania krajobrazu.

Wariacje na temat: planowanie ogrodu i projektowanie krajobrazu; specjalistyczne ogrodnictwo, takie jak kserowanie.

DJ

Kochasz muzykę? Wtedy może DJing to mały pomysł na biznes, którego szukałeś.

Podczas gdy wielu z nas myśli, że DJ-e dostarcza muzykę w klubach pełnych tańczących horrorów, prawda jest taka, że ​​to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o możliwości DJ-owe.

Na imprezach takich jak wesela i imprezy, a także w miejscach takich jak małe puby, jest więcej DJ-ów niż gra w dużych klubach.

Zwróć uwagę na użycie słowa “wykonujący”. Aby odnieść sukces jako DJ, musisz mieć zabawną osobowość, a także umiejętności miksowania muzyki. Zobacz Przewodnik dla początkujących w Djing, aby dowiedzieć się więcej o DJingu jako firmie.

Wymagania: DJ / umiejętności miksowania. Odpowiednie wyposażenie – podczas gdy niektórzy DJ-e obracają płyty winylowe, inni DJ-a cyfrowo, korzystając z jednej z tych aplikacji DJ. Pragnienie / umiejętność pracy w nocy. Wtedy jest większość koncertów.

Wariacje na temat: Specjalizacja w konkretnym rodzaju muzyki lub wydarzenia. (Jeśli zdecydujesz się to zrobić, najpierw dokładnie zbadaj rynek!)

Obraz

Malowanie, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, jest kolejnym z zadań, których wiele osób nie chce robić – co sprawia, że ​​jest to kolejna z tych prac, za które można zarabiać.

Jedną z wielkich zalet tego niedrogiego łatwego pomysłu na biznes jest to, że nie jest sezonowe; wnętrza można malować o każdej porze roku.

Innym jest fakt, że w przeciwieństwie do pomysłów biznesowych, takich jak DJ, malowanie jest łatwo skalowalne; gdy masz już klientów, możesz wynająć innych, aby wykonali rzeczywistą pracę i albo nadal będziesz pracować nad niektórymi pracami samemu, albo będziesz ściśle kierownikiem swojej ekipy malarskiej.

Tak czy inaczej, jest to coś, co jest stosunkowo łatwą pracą i czymś, na co zawsze jest zapotrzebowanie. 10 najlepszych sposobów na malowanie jak profesjonalista pomoże Ci zacząć.

Wymagania: Umiejętności fizyczne, umiejętność malowania i wyposażenie, takie jak pędzle, drop sheet, wiadra.

Wariacje na temat: Creative? Projektowanie wnętrz i / lub inscenizacja domu mogą Cię zainteresować.

Instrukcja jogi

Być może ze względu na jego dostępność (praktycznie każdy może to zrobić) lub ze względu na jego różnorodność (jest wiele różnych rodzajów jogi), joga jest jedną z praktyk fitness, która jest tutaj.

A jeśli jesteś praktykującym i lubisz uczyć, dlaczego nie podzielić się swoją wiedzą z innymi i zostać instruktorem jogi? Możliwości biznesowe sięgają od założenia własnego komercyjnego studia jogi (w budynku handlowym lub biznesie domowym) poprzez zajęcia z freelancingu i nauczania w różnych miejscach.

Wymagania: znajomość jogi, umiejętność nauczania.

Wariacje na temat: produkty związane z jogą są również dobrą perspektywą biznesową – The Economist przewiduje, że Amerykanie wydadzą na nie ponad 8 miliardów dolarów do 2017 roku.

Lokalny przewodnik turystyczny

Czy mieszkasz w miejscu, które inni lubią odwiedzać? Czy lubisz spotykać się i rozmawiać z nowymi ludźmi? Czy czułbyś się komfortowo prowadząc i zwracając się do grupy?

To jest dla ciebie jeszcze jedno pytanie; Czy myślałeś o byciu lokalnym przewodnikiem wycieczek?

Teraz jest to łatwy początek, jeśli mieszkasz w miejscu, które ma coś interesującego dla turystów. Ale zakres jest szeroki; nie trzeba mieszkać w miejscu, w którym znajdują się historyczne zabytki. Podczas gdy wycieczki piesze oparte na historii są oczywistymi kandydatami, nie zapomnij o cudach natury, które my, lokalni mieszkańcy, uważamy za oczywiste. Wycieczki z przewodnikiem, takie jak pływackie wycieczki pływackie lub wycieczki z obserwacjami ptaków, mogą być również dużymi zwycięzcami z turystami.

Wymagania: Specjalistyczna wiedza lokalna; wesoła, towarzyska osobowość, silne umiejętności komunikacyjne, dobra mobilność fizyczna.

Wariacje na temat: Galeria lub gospodarz muzeum

Korepetycje

Wiedza to potęga. Ale wiedza może być również pieniędzmi w twojej kieszeni, jeśli masz odpowiedni rodzaj.

Istnieje stały popyt na nauczanie uczniów na wszystkich poziomach w poszczególnych przedmiotach, takich jak matematyka, fizyka i język angielski.

Wielu mówiących po angielsku chce nauczyć się drugiego lub trzeciego języka, dzięki czemu francuski, hiszpański i niemiecki (aby wymienić trzy z najpopularniejszych) nauczają dobrej okazji biznesowej.

Istnieje również stały popyt na nauczanie osób, które nie są native speakerami języka angielskiego, jak mówić i pisać po angielsku (angielski jako drugi język, a.k.a. ESL). Napływ imigrantów z firm z Bliskiego Wschodu oznacza, że ​​ludzie, którzy potrafią mówić i czytać po arabsku, zauważą, że nie brakuje prac.

Wymagania: dogłębna znajomość konkretnego przedmiotu, w którym zamierzasz uczyć; umiejętność nauczania.

Wariacje na ten temat: rośnie również zapotrzebowanie na tłumaczy, zwłaszcza dla osób, które potrafią tłumaczyć języki arabski i chiński (mandaryński).

Nie potrzebujesz dużo pieniędzy, ale potrzebujesz …

Tak więc są – piętnaście pomysłów na niedrogie, łatwe firmy, które prawie każdy może rozpocząć. Co jeszcze potrzebujesz, aby jeden z tych pomysłów przekształcić w udany biznes? Rodzaj umiejętności ludzi, które pozwolą Ci przyciągnąć i zbudować regularną klientelę. Ale domyślam się, że je masz, inaczej nie pomyślałbyś o założeniu firmy.

Jeśli któryś z tych pomysłów biznesowych przemawia do Ciebie, następnym krokiem jest sprawdzenie, czy będzie on działał dla Ciebie poprzez opracowanie biznesplanu. Seria “Mój scenariusz biznesowy” poprowadzi Cię przez cały proces. Lub zanurz się w tym procesie dzięki szablonom biznesowym na jedną stronę.

Powodzenia w nowej firmie!