Spraw, by działało: 8 pięknych sypialni z biurami domowymi

Jeśli masz go, jeśli chodzi o ponure pomieszczenia w domu, posłuchaj. Osoby, które mają mało przestrzeni lub prywatności (np. Współlokatorzy), nie muszą szukać dalej niż pokój, w którym śpisz, w domu, a pisanie e-maili może nie znajdować się wysoko na liście ulubionych zajęć w sypialniach, te zakątki biurowe z dziewięcioma sypialniami są takie dobrze, że pozwolą Ci w dużym stopniu zredukować czas dojazdu.

Powyżej: ten wzór Coco Lapine przypomina nam, że biura nie muszą być pomieszane z milionem materiałów biurowych. Usuwanie bałaganu może pomóc ci skoncentrować się na projekcie pod ręką. Tutaj małe, rustykalne drewniane meble, biurko, nowoczesne białe krzesło i naturalne światło to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć dzień pracy.

Jako bloger wellness, właściciel domu Lee Tilghman potrzebuje spokojnego miejsca, aby zebrać myśli. Ten niewielki kącik z częścią sypialną zawiera uproszczoną przestrzeń biurową, w której znajduje się mnóstwo roślin wytwarzających tlen i naturalne światło, dwie rzeczy, które doskonale nadają się do zwiększania energii, nastroju i, ostatecznie, wydajności.

Ta maleńka maleńka skandynawska przestrzeń widziany w magazynie Fika jest pełna funkcjonalności. W klasycznej skandynawskiej stylistyce pomieszczenie jest rozebrane do najpotrzebniejszych rzeczy, podczas gdy każdy przedmiot w środku jest dobrze wykonany z naturalnych materiałów, by stworzyć spokojną i zorganizowaną aseptę, która jest optymalna pod względem produktywności.

Ten mały, nowojorski apartament jest tak satysfakcjonująco wydajny, że nie możemy przestać na niego patrzeć. W tej sypialni / biurze właścicielka domu, Jessica Sirls, odłożyła tradycyjny stolik nocny zamiast kompaktowego biurka. Dobra robota, Jessica.

To super stylowe biuro sypialni autorstwa Mari Strenghielm, sfotografowane przez Linę Östling za pośrednictwem One Kings Lane, udowadnia, że ​​szare wyściełane kabiny i oświetlenie fluorescencyjne to nie jedyny sposób na biuro. Te pomalowane na czerwono ściany ozdobione są piękną sztuką, a elegancka lampa biurkowa sprawia, że ​​przestrzeń robocza mniej przypomina poczekalnię ER, a bardziej przypomina człowieka, który dobrowolnie spędzałby czas.

Narożniki mogą być niewygodne w wypełnianiu i często pozostają puste i nieużywane, ale projektantka Jaya Williams ustawiła stół kreślarski i ustawiła swój wypełniony światłem kącik do sypialni w swoim kreatywnym, zebranym domu w Silver Lake. Otwarte półki są używane powyżej, aby zmaksymalizować przestrzeń ściany.

W powyższym londyńskim mieszkaniu, umieszczonym na gąbce Design * Sponge, stosunkowo otwarte biurko z kilkoma szufladami zapewnia przechowywanie bez blokowania zbyt wiele naturalnego światła płynącego przez otaczające okna. Biorąc pod uwagę koszyk pędzli do makijażu, przypomina się, że biurko nie musi być przykuwane do jednej funkcji.

W powieści Ad A. Khorany, L.A. Home, eleganckie biurko w średnim wieku zajmuje przestrzeń poniżej wąskiego okna w sypialni autora. Kolorowy kilimowy dywan sprawia, że ​​przestrzeń jest ciepła i radosna (nie wspominając już o miejscu do pracy z miejsca do spania), a jasne pomarańczowe wygodne krzesło stanowi przyjemną alternatywę dla klasycznego włókna szklanego Eames (glutes rejoice).

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem od 9 do 5 lat, czy pełnoetatowym freelancerem, wyznaczone miejsce do pracy w domu może zdziałać cuda na Twoją wydajność. Pomyśl o tym poza kabiną i zastanów się nad wykorzystaniem tej słodkiej sypialni, kiedy będziesz potrzebować zmiany scenerii.

Biuro Sid Lee New York a) tak naprawdę nie wygląda jak biuro w ogóle b) ma na celu inspirowanie kreatywności c) nie stara się być zbyt twardym, aby być cool, co czyni go zasadniczo najmodniejszą przestrzenią wokół.

Od Nil Erbil, dyrektor kreatywny: Globalna agencja reklamowa Sid Lee poprosiła Style Mood o zaprojektowanie przestrzeni Tribeca o powierzchni 8 000 stóp kwadratowych, tak aby nie przypominać żadnego innego kreatywnego biura, miejsca, w którym możemy oderwać nasze umysły od rozproszenia i uwolnić się od tworzenia.

Przestrzeń z końca XIX wieku, dawniej pracownia architektoniczna, została całkowicie otwarta dzięki usunięciu większości starych drewnianych drzwi i paneli oraz zastąpieniu ich szkłem. Drewno zostało następnie przerzucone na ławki i stoły dla przestrzeni. Biuro na planie otwartym ma długie ławki do pracy, płócienny namiot na spotkania i wiszące krzesła z widokiem na sofę do zainspirowanych burz mózgów, wszystko to pomaga stworzyć biuro, które nie ma takiego charakteru.

Niefrasobliwe miejsce do pracy ma odrobinę stylu zachodniego wybrzeża z subtelnymi akcentami kalifornijskimi i tropikalnymi roślinami. Połączenie mebli wykonanych na zamówienie z elementami z połowy wieku, dodaje temu charakterystycznemu odczuciu. Sala konferencyjna ze “deską surfingową” i pokrytymi dżinsami ścianami z pinami, ręcznie malowanymi przez miejscowego artystę na szklanych drzwiach, “Pitch lepiej mieć moje pieniądze”, wszystkie pomagają stworzyć nieformalną atmosferę sprzyjającą kreatywnej pracy.

Co więcej, układ daje pracownikom Sid Lee możliwość wyboru pracy z komunalnego stołu lub całkowitego odizolowania w dźwiękoszczelnym studiu nagraniowym. Styl Nastrój spędził czas zastanawiając się, w jaki sposób twórcy mogą najlepiej odblokować swoją podświadomość i dotrzeć do najlepszych pomysłów. “Odkryliśmy, że tworząc przestrzeń z różnymi strefami aktywnie się wyłączającymi, byliśmy w stanie zaoferować coś dla każdego stylu kreatywnego, niezależnie od tego, czy był to kryty kort do badmintona, czy przytulny”.

Źródła mebli:

Zachodni wiąz
Cb2
Serena i Lili
HD Buttercup
IKEA
Dobre rzeczy Olde’a
Sprzęt naprawczy
The Mart Collective
Ekologiczny modernizm

Prawdopodobnie nie masz czasu, aby mieszać się nad swoimi roślinami w pracy, ale jednocześnie jest tak cudownie mieć coś żywego, organicznego i PRAWDZIWEGO obok ciebie, podczas gdy ty przełamujesz liczby, planujesz projekty lub uspokajasz klientów przez telefon. Nie lękajcie się fluorescencyjnym światłem, waszym ciemnym pokojem, sztucznymi tempe- rami, lub mającymi tylko jedno maleńkie miejsce, by przykleić coś małego. Ponieważ te rośliny nie tylko przetrwają w twoim biurze, będą się rozwijać.

Szukając zakładu biurowego, idź na coś wymagającego niewielkiej konserwacji, które wytrzyma słabe warunki oświetleniowe, podmuchy ciepła i zimnego powietrza (w zależności od pory roku) oraz pewne łagodne zaniedbania. Ponieważ nawet przy najlepszych intencjach możliwe jest, że zapomnisz o nich przez tydzień, kiedy skończy się termin.

Jeśli masz kabinę, możesz uzyskać niewielkie naturalne światło lub polegać na sztucznych lampach fluorescencyjnych. Wypróbuj jedną z tych odpornych na światło roślin na rozmiar:

Rośliny ZZ: Te hardy, błyszczące, zielone piękności mogą przetrwać niski poziom światła, nawet w ciemnej kabinie. Są również odporne na suszę, dzięki dużym kłączom soczystym znajdującym się pod powierzchnią gleby, która magazynuje wodę dla roślin w okresie suszy (inaczej zaniedbanie roślin).

Peace Lilies: Peace lilie są żywe i piękne, z zielonymi liśćmi, które łaski każdej przestrzeni wewnątrz z odrobiną życia. Lubią pośrednie światło i cień, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań w pomieszczeniach – szczególnie w biurach wyposażonych w lampy fluorescencyjne i bez okien.

Rośliny wężowe: Znane również jako język teściowej, sansevieria stały się coraz bardziej popularne i słusznie. Z ich uderzającymi liniami i odpornością są roślinami domowymi, nawet czarne kciuki mogą się pochwalić. Jako bonus: działają również jako oczyszczacze powietrza, aby poprawić jakość powietrza w Twoim biurze.

Dracaena: Trudno się pomylić z tymi roślinami. Ich kolczaste, tropikalne liście występują w różnych kolorach, kształtach i wzorach – z pstrokatymi liśćmi lub rozproszonymi na przemian kolorami – i są świetnymi opcjami, jak rośliny w pomieszczeniach na sztuczne obszary światła.

Latem urządzenie klimatyzacji w twoim biurze pompuje, a twoje biuro jest zamarznięte. Zimą, kiedy ciepło jest włączone, powietrze jest suche. Poszukaj wszechstronnych roślin, które poradzą sobie z różnymi tempami, takimi jak te:

Fabryka żeliwa: Fabryka żeliwa została nazwana ze względu na jej zdolność do przetrwania niemal wszystkiego. Jeśli szukasz małej zieleni, która przetrwa słabe oświetlenie, niska wilgotność, nierównomierne nawadnianie i wahania temperatury, to żeliwna roślina jest dla ciebie rośliną.

Pothos: Te super łatwe rośliny radzą sobie najlepiej w każdym miejscu i świetnie się trzymają na półce z kaskadowymi liśćmi. Szukaj bladych liści, aby określić, czy dostają za dużo światła, i podlewaj je, gdy zaczną wyglądać na trochę zepsutego. Ci goście są bardzo trudni do zabicia.

Plantacja kauczuku: Jeśli szukasz nowego bohatera rośliny, który przekształci Twoje biuro, nie wymagając zbyt wiele swojego czasu, rozważ jedną z tych ciemnozielonych gwiazd rocka. Możesz albo zachować je na mniejszej stronie, albo zachęcić je do wyrośnięcia na piękne, wewnętrzne drzewa. W ciągu kilku lat mogą osiągnąć imponującą wysokość.

Filodendron w kształcie serca: Jedna z wielu odmian tej trwałej rośliny, może być po prostu najłatwiejsza do pielęgnacji, jak pokazuje jej popularność. Sprawdza się w szerokim zakresie warunków oświetleniowych i temperatur, od niskiego do jasnego światła i od 60 do 80 stopni. Po prostu pozwól powierzchni gleby wyschnąć między podlewaniem – te rośliny nie lubią być mokre.

Chinese Money Plant: Najlepszą sytuacją dla tych interesujących roślin jest jasne światło, ale nie ma bezpośredniego światła słonecznego. (Bezpośrednie słońce wypala liście, a lekki odcień może zachęcać do większych liści.) Mówi się, że są odporne na zamarzanie, a okres niskich temperatur może nawet sprawić, że będą częściej wytwarzać małe białe kwiaty na różowych pędach.